فیلتر روغن دنا

 در فیلتر خودرو

فیلتر روغن دنا:

فیلتر روغن دنا را از مدیران فیلتر تهیه نمایید .درخدمت شما هستیم با بهترین محصولات

نمایندگی فروش فیلترهای روغن دنا

استفاده از این قطعه استاندارد، باماندگاری بالا و دارای کارایی مفید باعث خواهد شد تا از آسیب‌دیدگی موتورها، هزینه‌های خیلی بالای تعمیرات و بازسازی موتور دنا و همچنین از هدر رفتن زمان و انرژی شما صاحبان دنا جلوگیری می شود.

به شما توصیه می کنیم برای فیلتر خودروی خود از فیلترهای بی اسم و نشان که در کارگاه‌های غیرمجاز و زیر پله‌ای به تولید می رسند، صرفه‌نظر کنید. اینچنین فیلترها از کاغذهای فیلتر بسیار بی‌کیفیت به تولید رسیده اند که یا توان جذب و نگه‌داشتن ذرات و آلودگی‌های روغن را ندارند و یا به روغن در حال چرخش، مجال حرکت معمولی و با فشار مناسب را نمی‌دهند.

چنین کاغذهای فیلتر بدون ‌کیفیتی، بعد از یه مدتی کارکردن و بر اثر دمای خیلی زیاد روغن موتور و فشار ناشی از چرخش روغن، از همدیگر پاشیده شده و ذرات معلقی که از روغن جذب کرده‌اند را به همراه تکه‌هایی از خود، به داخل روغن موتور وارد می‌کنند و همین موضوع باعث کثیفی دو برابر روغن موتور  می‌شود.

مدیران فیلتر در خمت شماست ، کیفیت عالی و اصالت قطعات یدکی و محصولات مصرفی خودرو و قیمت مناسب برای شما سبب می شود که ما کزینه ای مطمئن برای شما باشیم.باما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:فیلتر بزین پراید

بهترین مارک فیلتر روغن دنا

از پرمصرف ترین و بهترین برند برای فیلترهای روغن دنا، می‌توان به دون وع فیلتر ایساکو و سرکان اشاره کرد.

فیلتر ایساکو:

فیلترهای ایساکو همان برندی هستند که به صورت پیش فرض روی خودرو صفر شما وجود دارند.این برند کیفیت مناسبی را نسبت به بودجه مورد نیاز خود، ارائه می‌دهد.

فیلتر سرکان:

صافی روغن دنا که در شرکت سرکان تولید شده است ، تحت لیسانس شرکت من‌فیلتر آلمان و با شاسی استوانه‌ای از جنس نشکن ABS برای خودروهای سمند با موتور های ملی، دنا و دنا پلاس و نیز سورن توربو، قابل انتخاب است. اگرچه بودجه‌ مورد نیاز برای خرید فیلتر روغن دنا سرکان کمی بیشتر ازایساکو است اما کیفیت، دوام و عملکرد آن عالی بوده و با نگه داری از موتور خودرو دنا توجیه اقتصادی بیشتری را دربردارد.

بیشتر بخوانید:فیلتر روغن پراید

قیمت فیلترهای روغن دنا

قیمت فیلتر روغن دنا ایساکو  20 هزار تومان ، برند سرکان 25 هزار تومان .

بدانید که فیلتر روغن غیراصل با توانایی کم خود در جذب و نگهداری ذرات معلق روغن و نیز استحکام و عمر کوتاه خود، به ذرات جامد بیشتری اجازه ورود به روغن موتور را می‌دهند. این سبب کم شدن عمر موتور و آسیب‌دیدگی آن می‌شود

مدیران فیلتر را به عنوان نمایندگی خرید فیلتر روغن دنا بشناسید تا با آسودگی رانندگی کنید:

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

فیلتر هوا در کرجفیلتر روغن سمند