فیلتر هوای تویوتا

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای تویوتا

فیلتر هوای تویوتا ،مدیران فیلتر اولین تولید کننده مکانیزه انواع فیلترهای تهویه نمدی در ایران،فعالیت خود را در استان البرز و شهرکرج در سال 1389 آغاز نمود. و یکی از پر تنوع‌ ترین تولید کننده‌های فیلتر تهویه کشور می‌باشد.

این فیلتر تویوتا از الیاف نمد با کیفیت تهیه شده و تعداد چین آن استاندارد می باشد. و همین امر موجب هواکشی بهتر و هم مصرف سوخت پایین تر و همچنین شتاب بیشتر خودرو می شود.

فیلتر هوای تویوتا کرولا و یاریس ساخته شده با بهترین متریال و کیفیت مطلوب در مدیران فیتر می باشد. کیفیت فیلتر هوا علاوه بر تاثیر بر شتاب و مصرف سوخت بر طول عمر روغن موتور نیز تاثیر گذار می باشد.

فیلتر هوای تویوتا

فیلتر هوای تویوتا

زمان تعویض فیلتر هوای تویوتا :

زمان مناسب برای تعویض فیلتر هوا با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ کیلومتر متغیر می باشد. و با توجه به موقعیت خودتان فیلتر را به موقع تعویض نمایید. در هر بار تعویض روغن موتور، فیلتر هوای طرح اصلی را نیز تعویض نمایید.

اگرچه شاید فیلتر هوای اتومبیل بعد از طی مسافت یاد شده همچنان تمیز به نظر برسد، ولی باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

برای هر گالن سوخت، موتور اتومبیل شما احتیاج به 10 هزار گالن هوای پاکیزه دارد. تا چرخه سوخت کامل گردد. و فشاری به موتور وارد نشود. و این کار به عهده فیلتر هوای خودرو می باشد.
فیلتر هوای آلوده موجب کاهش جریان هوای ورودی به موتور می شود. که این امر موجب خفگی موتور نیز می شود. کاهش ورود هوای تمیز به داخل موتور، به معنای احتیاج بیشتر آن به سوخت می شود. تا شمع قادر به جرقه زدن هم باشد. که خود نیز موجب ایجاد مشکلاتی برای موتور خودرو می شود.
جرقه زدن شمع به این صورت است که، موجب فشار به موتور و حتی خاموشی آن هم می شود. که خود بالا رفتن نسبی مصرف سوخت را به دنبال خود دارد.
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای هیوندایفیلتر هوای جک