فیلتر هوای جک

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای جک

فیلتر هوای جک ، محصول فیلتر هوای جک تولید شده توسط شرکت معتبر مدیران فیلتر با کیفیت مرغوب تولید شده است. این فیلتر هوا دارای کاغذ مخصوص سلولوزی مرغوب و عالی و همچنین فوم قالب شکیل و با دوام و مقاوم و نیز دقیقا فیت محفظه فیلتر می باشد.

فیلتر هوای شرکت مدیران فیلتر دارای استاندارد معتبر می باشد. و کیفیت و سلامت خودروی شما را تضمین می نماید. این فیلتر هوا مناسب موتور 2000 هیوندای آی 30 ، النترا و کیا ، جک و سراتو وارداتی و مونتاژ می باشد.

فیلتر هوا همچنان که از نامش پیدا می باشد. هوای ورودی به موتور را فیلتر می کند. هوا ورودی به موتور دارای ذرات معلق و باردار زیادی می باشد. ورود این ذرات مضر به داخل موتور می تواند سلامت خودروی شما را به خطر بیاندازد.

اهمیت فیلتر هوا اینجا شایان است. کاغذ های فیلتر هوا از مواد مخصوص و خاصی تولید می شوند. این کاغذ های باید توانایی فیلتر کردن قوی هوای ورودی را به موتور داشته باشند. توصیه می شود همواره از برند های معتبر اقدام به خرید فیلتر هوای خودرو هایتان نمایید.

زمان تعویض فیلتر هوا

هر فیلتر هوایی تا یه تایم خاصی قابل استفاده مفید می باشد. فیلتر هوا تا حداکثر 10 هزار کیلومتر کارکرد مفید دارد. تعویض فیلتر هوا بهتر است به همراه روغن موتور تعویض شده و سرویس آن نیز انجام شود.

برای تعویض فیلتر هوا کافی می باشد محفظه فیلتر هوا را باز نموده و فیلتر کار کرده را از آن خارج نمایید. و فیلتر نو را به جای آن بیندازید. و این فیلتر هوا در خودرو های جک در قسمت داخلی کاپوت این برند ماشین نصب می شود.

برای مشاوره ، خرید و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای تویوتافیلتر هوای کیا