فیلتر هوای لکسوس

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای لکسوس

فیلتر هوای لکسوس فیلتر هوای فابریک خودرو لکسوس RX350 و NX200 می باشد. که به صورت موادی و به صورت کاغذی می باشد. کیفیت ساخت و مواد اولیه تولید این فیلتر هوا از مرغوب ترین جنس ها و کاغذ های تولید فیلتر مدیران فیلتر می باشد.

که بعد از استفاده این فیلتر به دلیل تنفس راحت موتور خودرو و در نتیجه احتراق کامل تر کمک بسیار زیادی در جهت بهبود شتاب و عملکرد آن و همچنین کاهش مصرف سوخت دارد.

زمان تعویض فیلتر هوا در خودرو های لکسوس به عواملی مانند نوع خودرو نحوه رانندگی شرایط آب و هوایی بستگی دارد. که به طور تقریبی می توان بین 5000 تا 10000 کیلومتر را پیشنهاد داد. کیفیت فیلتر هوا علاوه بر تاثیر بر شتاب و مصرف سوخت بر طول عمر روغن موتور نیز تاثیر گذار است.

برای هر گالن سوخت، موتور اتومبیل شما احتیاج به 10 هزار گالن هوای پاکیزه دارد تا چرخه سوخت کامل گردد و فشاری به موتور وارد نشود.

فیلتر هوای لکسوس

فیلتر هوا

همگی این موارد موجب کاهش کارایی موتور می گردد وقتی توان و عملکرد موتور کاهش می یابد. راننده لازم است تا پدال گاز را بیشتر فشار بدهد. که افزایش مصرف سوخت و استهلاک آن بیشتر قطعات موتور را به همراه خواهد داشت. علاوه بر موارد فوق در موتور هایی که مجهز به استپر موتور می باشند.

رسوب کردن ذرات گرد و غبار و ناخالصی های موجود در هوا در عملکرد موتور پله ای خودرو اختلال ایجاد کرده است. و در موتور هایی که مجهز به موتور دریچه گاز خودرو می باشند. عملکرد آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. و نهایتا باعث می شود که دور موتور نوسان پیدا کند.

فیلتر هوا می بایست در هر سرویس دوره ای تعویض بشود. عدم تعویض کردن فیلتر هوا در هر سرویس دوره ای مطابق آنچه عنوان شد. موجب رسوب ناخالصی ها در مسیر هوا به موتور خودرو می گردد. و افزایش مصرف سوخت و افزایش مصرف آلایندگی ها را در خودرو به دنبال خواهد داشت.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای سانگ یانگفیلتر هوای نیسان