فیلتر هوای لیفان

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای لیفان

فیلتر هوای لیفان و همچنین فیلتر هوای خودرو های لیفان X60 مدیران فیلتر می باشد. این فیلتر از نوع نمدی و بدون قاب می باشد. کیفیت ساخت و مواد اولیه تولید این فیلتر هوا از مرغوب ترین اجناس و کاغذ های تولید فیلتر می باشد.

که بعد از استفاده این فیلتر به دلیل تنفس راحت موتور خودرو و در نتیجه احتراق کامل تر کمک بسیار زیادی در جهت بهبود شتاب و عملکرد آن و همچنین کاهش مصرف سوخت دارد.

زمان تعویض فیلتر هوای در خودرو های لیفان x60 به عواملی مانند نوع خودرو نحوه رانندگی شرایط آب و هوایی بستگی دارد. که به طور تقریبی می توان بین 5000 تا 10000 کیلومتر را پیشنهاد داد. کیفیت فیلتر هوا در کرج علاوه بر تاثیر بر شتاب و مصرف سوخت بر طول عمر روغن موتور نیز تاثیر گذار است.

فیلتر هوای لیفان

این قطعه ی خودرو، هوایی را که توسط موتور برای احتراق و ایجاد کار مورد نیاز است را تصفیه نموده و ذرات ریز و ناخالصی های هوا را جذب خود می کند. و از ورود گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری می کند.

چنان که از ورود ناخالصی های موجود به موتور جلوگیری نشود. این ذرات و ناخالصی ها در جداره های داخلی مسیر انتقال هوا به داخل موتور که عبارت است از:

منیفولد هوا، دریچه ی گاز، سوپاپ ها، اتاقک احتراق، سطح پیستون و حتی در بین رینگ های خودرو رسوب می کند. و پیامد هایی را به دنبال خود خواهد داشت. که می توان به خودسوزی و ایجاد پدیده ضربه اشاره کرد.

فیلتر هوا

همگی این موارد موجب کاهش کارایی موتور می گردد. وقتی توان و عملکرد موتور کاهش می یابد. راننده لازم است تا پدال گاز را بیشتر فشار بدهد. که افزایش مصرف سوخت و استهلاک آن بیشتر قطعات موتور را به همراه خواهد داشت. علاوه بر موارد فوق در موتور هایی که مجهز به استپر موتور می باشند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای نیسانفیلتر هوای 206