فیلتر هوای میتسوبیشی

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای میتسوبیشی

فیلتر هوای میتسوبیشی از الیاف مخصوص تولید می شود. فیلتر اصلی میتسوبیشی تولید کشور ژاپن می باشد. و به جای فیلتر هوای اصلی از فیلتر های معادل یا جایگزین نیز می توانید استفاده نمایید. به این دلیل کیفیت بالای الیاف فیلتر جنیون میتسوبیشی تا 25000 کیلومتر قابلیت کارایی دارد.

فیلترهای هوای میتسوبیشی که با کیفیت بسیار عالی و بالایی تولید شده است. از فیلتر هوای طرح اصلی هم می توانید استفاده نمایید که الیاف آن تولید چین می باشد. اما همان گونه که می دانید استفاده از فیلتر اصلی کیفیت بهتر و کارایی والا تری دارد.

و همچنین شرکت مدیران فیلتر تولید کننده بهترین فیلتر ها برای خودرو هایتان می باشد. و فیلتر هایی با با کیفیت ترین متریال موجود را تولید و عرضه بازا می نمایند.

فیلتر هوای میتسوبیشی

کیفیت ساخت و مواد اولیه تولید این نوع فیلتر هوا که از مرغوب ترین اجناس و نمد های تولید فیلتر هوا ساخته شده می باشد. که بعد از استفاده این فیلتر به دلیل تنفس راحت موتور خودروی شما و در نتیجه احتراق به صورت کامل تر کمک بسیار زیادی در جهت بهبود و تسریع شتاب خودرو می شود. و عملکرد آن و همچنین کاهش مصرف سوخت را دارا می باشد.

زمان تعویض فیلتر هوا

زمان تعویض فیلتر هوای خودرو ها بسیار مهم می باشد. و در خودرو هایی از قبیل میتسوبیشی پاجرو asx 2013 و … به عواملی مثل نوع خودرو و همچنین نحوه ی رانندگی و نیز شرایط آب و هوایی بستگی دارد. که به طور تقریبی می توان بین 5000 تا 10000 کیلومتر را به آن پیشنهاد داد.

کیفیت فیلتر هوا علاوه بر تاثیر بر شتاب خودرو و مصرف سوخت آن کاهش می یابد. بر طول عمر روغن موتور نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. فیلتر عرضه شده در بازار از طریق مدیران فیلتر دارای بهترین کیفیت ظاهری و متریال ساخت آن فیلتر می باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای کیافیلتر هوای رنو