فیلتر هوای هیوندای

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای هیوندای

فیلتر هوای هیوندای ، شرکت تولیدی و صنعتی مدیران فیلتر اولین تولید کننده مکانیزه انواع فیلتر های خودرو در ایران، فعالیت خود را در استان البرز و شهر کرج در سال 1389 آغاز نموده است.

تمیز نگه داشتن فیلتر هوا موجب تمیز ماندن موتور اتومبیل و عدم وجود ذرات و خرده آشغال ها در آن می شود. که خود عاملی موثر در عملکرد بهینه موتور است.

فیلتر هوای جینیون پارت (Geniune Part ) فیلتر فابریک خودرو های هیوندای اکسنت و کیا ولستر می باشد. که به صورت قاب پلاستیکی و نمدی در بازار می باشند.

کیفیت ساخت و مواد اولیه تولید این فیلتر هوا از مرغوب ترین اجناس و نمد های تولید فیلتر می باشد. که بعد از استفاده این فیلتر به دلیل تنفس راحت موتور خودرو. و در نتیجه احتراق کامل تر کمک بسیار زیادی در جهت بهبود شتاب و عملکرد آن و همچنین کاهش مصرف سوخت دارد.

زمان تعویض فیلتر هوای در خودرو های هیوندای اکسنت و ولستر. به عواملی مانند نوع خودرو نحوه رانندگی شرایط آب و هوایی بستگی دارد. که به طور تقریبی می توان بین 5000 تا 10000 کیلومتر را پیشنهاد داد.

کیفیت فیلتر هوای هیوندای علاوه بر تاثیر بر شتاب و مصرف سوخت بر طول عمر روغن موتور نیز تاثیر گذار است. فیلتر عرضه شده در فروشگاه اینترنتی کار کالا دارای بهترین کیفیت ظاهری و متریال ساختو مواد به کار برده شده می باشد.

درباره مدیران فیلتر

مدیران فیلتر اولین تولید کننده مکانیزه انواع فیلترهای تهویه نمدی در ایران،فعالیت خود را در استان البرز و شهرکرج در سال 1389 آغاز نمود.

این مجموعه صنعتی با تولید 70 نوع فیلتر تهویه مطبوع مورد استفاده درخودروهای داخلی و خارجی با 3 نوع مدل مختلف الیاف تولید می کند.

یکی از پر تنوع‌ ترین تولید کننده‌های فیلتر تهویه کشور می‌باشد.

برای خرید عمده محصولات مدیران فیلتر با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای چریفیلتر هوای تویوتا