فیلتر هوای پژو

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای پژو

فیلتر هوای پژو 405 یکی قطعات مهم و کاربردی برای این خودرو به شمار می‌ آید. در واقع یک موتور خودروی 405 نباید در معرض مواد آلاینده و گرد و غبار قرار بگیرد. در صورتی که از فیلتر های هوای نا مناسب و جنس نا مرغوب استفاده شود. ورود آلاینده‌ ها و گرد و غبار به داخل موتور، طول عمر فیلتر هوای خورو را کاهش را کاهش می‌ دهد.

از طرفی دیگر باعث بالا رفتن میزان مصرف سوخت پژو 405 می‌شود. همچنین این قطعه باید به طور مرتب تعویض شود. یک فیلتر هوا 405 باید قدرت بالا برای هوادهی به موتور را داشته باشد. در ادامه شما را با بهترین نکات خرید، قیمت و مارک های برگزیده این محصول آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

محصول فیلتر هوای پژو پارس،سمند توسط شرکت معتبر سرکان با کیفیت مرغوب تولید شده است. این فیلتر دارای کاغذ سلولوزی مرغوب، فوم قالب شکیل و با دوام و دقیقا فیت محفظه فیلتر می باشد. فیلتر هوای سرکان دارای استاندارد معتبر کیفیت و سلامت خودروی شما را تضمین می نماید.

فیلتر هوا مدیان فیلتر همچنان که از نامش پیدا است. هوای ورودی به موتور را فیلتر می کند. هوا ورودی به موتور دارای ذرات معلق و باردار زیادی هستند. ورود این ذرات مضر به داخل موتور می تواند سلامت خودروی شما را به خطر بیاندازد. اهمیت فیلتر هوا اینجا نمایان می شود. کاغذ های فیلتر هوا از مواد مخصوص تولید میشوند. این کاغذ های باید توانایی فیلتر کردن قوی هوای ورودی را داشته باشند. توصیه می شود همواره از برند های معتبر اقدام به خرید فیلتر هوا نمایید.

فیلتر هوا کارکردی تا حداکثر 10 هزار کیلومتر دارد. تعویض فیلتر هوا همراه با تعویض روغن و سرویس آن انجام می شود. برای تعویض فیلتر هوا کافیست محفظه فیلتر هوا را باز کرده و فیلتر کارکرده را خارج و فیلتر نو را جا بندازید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای رنوفیلتر هوای سانگ یانگ