فیلتر هوای چری

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای چری

فیلتر هوای چری ،فیلتر هواکش چری یکی از مهم ترین قطعات کاربردی آن می باشد. در واقع عملکرد فیلتر هواکش مانند یک صافی است که مانع عبور ذرات معلق و یا الاینده ها و گرد و خاک موجود در هوا به داخل موتور می شود.

مواد اولیه فیلتر هواکش با کیفیت مانند کاغذ، فوم ،چسب و … بالاتر باشد. فیلتراسیون با دقت بالاتری انجام خواهد شد. که خروجی آن موجب کاهش مصرف سوخت، افزایش قدرت موتور،کاهش الودگی هوا،دیرتر کثیف شدن روغن موتور می شود.

فیلترهای هواکش مانند فیلتر روغن و فیلتر گازوئیل انواع مختلفی دارد. که می توان چند مورداز آنان را مانند کتابی،فلزی،فومی،نمدی و … نام برد.

تکنولوژی روز دنیا برای جذب بهتر آلاینده ها با ذرات کوچک میکرونی سراغ فیلتر هواکش نانو رفته. که جذب آلاینده ها را تا حد بسیار بالایی بهبود بخشیده، شرکت مدیران فیلتر بزرگترین تولید کننده این نوع فیلتر ها در کشور عزیزمان ایران می باشد.

ذرات آلاینده بسیار زیادی درون هوا می باشند، که می توانند به خیلی از اجزای موتور آسیب برسانند. و آنها را دچار فرسایش کنند. سوپاپ ها، یاتاقان ها، رینگ های پیستون و همچنین بدنه سیلندرهای خودرو از قطعاتی می باشند. که به راحتی مورد فرسایش قرار می گیرند. این ذراتی که موجب آسیب به موتور خودرو می شوند عبارتند از گرد و غبار موجود در هوا، دوده، گرده، رطوبت و دیگر ذرات مضر دیگر می باشند.

درباره مدیران فیلتر

مدیران فیلتر اولین تولید کننده مکانیزه انواع فیلترهای تهویه نمدی در ایران،فعالیت خود را در استان البرز و شهرکرج در سال 1389 آغاز نمود.

این مجموعه صنعتی با تولید 70 نوع فیلتر تهویه مطبوع مورد استفاده درخودروهای داخلی و خارجی با 3 نوع مدل مختلف الیاف تولید می کند.

یکی از پر تنوع‌ ترین تولید کننده‌های فیلتر تهویه کشور می‌باشد.

برای خرید عمده محصولات مدیران فیلتر با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر روغن سمندفیلتر هوای هیوندای