فیلتر کابین خودرو

 در فیلتر خودرو, فیلتر کابین

فیلتر هوای کابین خودرو

فیلتر هوای کابین خودرو مدیران فیلتر و فیلتر هوای داخل خودرو وسیله‌ ای برای تصفیه ذرات گرفته شده از هوای ورودی مدخل سیستم تهویه خودروی شماست. این ابزار به بهبود کیفیت و تصفیه هوای داخل خودرو از هرگونه آلایندگی و ناپاکی کمک می‌ کند. بیشتر فیلتر هوا ها ساخته شده از کاغذ (الیاف) پلیسه دار هستند. که کاربرد مختلفی در انواع مختلف فیلتر مدیا ها دارند. بعضی از آنها ترکیبی از پنبه و کاغذ می‌ باشند. در حالی که بقیه شبیه فیلتر هوای سیستم مکش خودرو و اساسا بیشتر شبیه کوچک شده کاغذ فیلتر می‌ باشند. بعضی از آنها هم به شکل فیلتر پنبه ای در کارتریج قرار دارند

فیلتر هوای کابین خودرو

فیلتر هوا

بعضی مواقع فیلتر هوای کابین با فیلتر هوای درونی احتراق سوخت (موتور) اشتباه گرفته می‌ شود. فیلتر هوای درونی احتراق سوخت که زیر کاپوت ماشین شما قرار دارد، مانع از ورود ذرات به داخل موتور می‌ شود. و یک راننده ممکن است در تعویض روغنی با پیشنهاد فیلتر هوا مواجه شده باشد. و آن به این دلیل است که در صورت گرفتگی و پر شدن فیلتر از آلایندگی ها در عملکرد موتور می‌تواند تاثیر بگذارد.

هوای ورودی به کابین خودرو از طریق سیستم تهویه مطبوع و بخاری توسط این قطعه فیلتر گردیده است. و از ورود ذرات ، گرد و غبار و سایر محرک های تنفسی به داخل کابین جلوگیری نموده و باعث می‌ شود. که حداکثر میزان هوای تمیز با کمترین آلودگی و صدا از دریچه های ورودی داشبورد وارد کابین گردد.

تعویض فیلتر

تعویض فیلتر هوای کابین خودرو، در فواصل توصیه شده و یا حتی در مناطقی که در آن دوده و گرده شایع تر است. در فواصل کوتاهتر، به مسافران اجازه می دهد. تا با استنشاق هوای پاک و تازه، از سفر خود لذت ببرند.

شرکت مدیران یکی از بهترین تولید کننده انواع فیلتر هوای خودرو با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود در بازار می باشد. برای سفارش با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای 206فیلتر کولر خودرو