فیلتر هوای کیا

 در فیلتر خودرو

فیلتر هوای کیا

مشخصات فنی فیلتر هوا کیا :

محصول فیلتر هوای KIA توسط شرکت معتبر مدیران فیلتر با کیفیت مرغوب تولید شده است. این فیلتر دارای کاغذ سلولوزی مرغوب و عالی و فوم قالب شکیل و با دوام و دقیقا فیت محفظه فیلتر می باشد. فیلتر هوای سرکان دارای استاندارد معتبر کیفیت و سلامت خودروی شما را تضمین می نماید.

اهمیت فیلتر هوای کیا

فیلتر هوا همچنین که از نامش پیدا می باشد. هوای ورودی به موتور خودرو را فیلتر می کند. هوا ورودی به موتور دارای ذرات معلق و باردار و گرد و غبار زیادی هستند. ورود این ذرات مضر به داخل موتور می تواند سلامت موتور و کلیت خودروی شما را به خطر بیاندازد.

اهمیت فیلتر هوا اینجا نمایان می شود. کاغذ های فیلتر هوا از مواد مخصوص تولید میشوند. این کاغذ های باید توانایی فیلتر کردن قوی هوای ورودی را داشته باشند. توصیه می شود همواره از برند های معتبر اقدام به خرید فیلتر هوا نمایید. هر فیلتری فیلتر خوبی نیست.

و اما فیلتر های شرکت مدیران فیلتر از نوع مرغوب ، با کیفیت و استفاده شده از متریال فوق العاده با کیفیت می باشند. که خودروی شما را از هر گونه فیلتر نا مرغوب دور می کند.

کارکرد،سرویس،تعویض فیلتر هوا کیا ریو سرکان ۱۲۰۲

فیلتر هوا کارکردی تا حداکثر 10 هزار کیلومتر دارد. تعویض فیلتر هوا همراه با تعویض روغن و سرویس آن انجام می گیرد. برای تعویض فیلتر هوا کافی است محفظه فیلتر هوا را باز کرده و فیلتر کار کرده را خارج کرده و فیلتر نو را جا بندازید.

مهم نیست چه خودرویی دارید در هر صورت باید سلامت خودروی خود را با داشتن یک فیلتر هوای مناسب تامین کنید. استفاده از لوازم تقلبی و بی‌ کیفیت می‌ تواند ایمنی و سلامت خودرویتان را به خطر بیاندازد. از همین دلیل باید از قطعات و لوازم اصلی و جنس خوب استفاده کنید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای جکفیلتر هوای میتسوبیشی