فیلتر هوای 206

 در فیلتر خودرو, فیلتر کابین

فیلتر هوای 206

فیلتر هوای 206 وسیله‌ ای است که مانع از ورود سیالات و گرد و غبار به داخل موتور خودرو می‌ شود. این وسیله بر سر جریان ورودی هوا به سمت موتورِ خودرو قرار می‌ گیرد. در خودرو 206 نیز به مانند سایر خودرو ها لازم است. تا از ورود گرد و غبار و سایر آلاینده‌ ها به سمت موتور جلوگیری شود.

این کار طول عمر موتور خودرو را افزایش می‌ دهد. فیلتر هوا 206 نیز همانند سایر خودرو ها از جنس کاغذ سلولزی تهیه می‌ شود. برای افزایش قدرت جذب این فیلتر، آن را از جنس فیبر کربن مصنوعی می‌ سازند. به همین دلیل قادر است اکسید سیلیسیم و سایر ذرات معلق در هوا را به خود جذب کند. این کار از ورود آلاینده‌ ها به داخل موتور و اختلال در حرکت خودرو، جلوگیری می‌ کند.

خرید محفظه فیلتر هوا 206

پژو 206 یکی از خودروهای محبوب در کشور است. اما در این بین مراقبت از خودرو 206 اهمیت زیادی دارد. شما هر قطعه‌ ای که برای خودروی خود تهیه می‌ کنید. باید کیفیت و مرغوبیت آن توجه داشته باشید. فیلترهای هوا یکی از قطعات و لوازم یدکی پژو 206 به‌شمار می‌ رود. طول عمر موتور این خودرو به کیفیت فیلتر هوای آن بستگی دارد. بسیاری از دارندگان پژو 206 تنها به قدرت جذب فیلتر هوا توجه می‌ کنند. در حالی که این قطعه در کنار قدرت جذب بالا، باید قدرت انتقال هوا به سمت موتور را نیز داشته باشد. در غیر این صورت با مشکلات غیرقابل جبرانی همچون احتراق خودرو رو به‌ رو می‌ شوید. یک خودروی پژو 206 برای سوزاندن 1 گالن سوخت در درون موتور به 10 تا 12 هزار گالن هوا نیاز دارد. بنابراین فیلترهای هوا باید هوای مورد نیاز موتور 206 را تأمین کند.

مدیران فیلتر یکی از بهترین تولید کنندگان انواع فیلتر هوای خودرو و فیلتر روغن و کابین می باشد. که با بهترین و مرغوب ترین متریال موجود تولید خود را به ثمر می رساند. برای

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فیلتر هوای لیفانفیلتر هوای کابین خودرو